0

جشنواره‌ها، تخفیف‌ها و قرعه کشی‌های جام جهانی

جشنواره‌ها، تخفیف‌ها و قرعه کشی‌های جام جهانی

جشنواره پیش‌بینی مسابقات جام جهانی دیجی کالا

در طول برگزاری بازی‌های جام‌جهانی 2018، می‌توانید نتیجه‌ی بازی‌های هر روز را در صفحه‌ی ویژه‌ی پیش‌بینی دیجی‌کالا حدس بزنید، امتیاز دریافت کنید و از این طریق در مسابقه‌ی بزرگ پیش‌بینی بازی‌های جام‌جهانی 2018 دیجی‌کالا شرکت کنید.  مهلت شرکت در مسابقه‌ی پیش‌بینی هرکدام از بازی‌ها، به محض شروع هر بازی تمام می‌شود. امکان پیش‌بینی بازی‌های روزهای آینده وجود ندارد و فقط بازی‌های روزی که در آن هستید را می‌توانید پیش‌بینی کنید. 

برندگان مسابقه پیش بینی جام جهانی 2018 دیجی‌کالا بعد از انجام بازی فینال مشخص می‌شوند. افرادی که بیشترین امتیاز را به دست آورده باشند، به شرح زیر برنده‌ی جایزه خواهند شد.

نفر اول: یک دستگاه خودروی کیا سراتو سایپا

نفر دوم: پکیج لوازم خانگی سامسونگ به ارزش 60 میلیون تومان

نفر سوم: پکیج لوازم خانگی سامسونگ به ارزش 40 میلیون تومان

نفر چهارم تا نهم: کارت هدیه‌ی 500 هزار تومانی خرید از دیجی‌کالا + کد تخفیف 500 هزار تومانی خرید از دیجی‌استایل

نفر دهم تا بیستم: کارت هدیه‌ی 200 هزار تومانی خرید از دیجی‌کالا + کد تخفیف 200 هزار تومانی خرید از دیجی‌استایل

دیگر شرکت‌کنندگان: جمعا 4500 کارت هدیه به قید قرعه (3000 کارت هدیه‌ی خرید از دیجی‌کالا و 1500 کارت هدیه‌ی خرید از دیجی‌استایل به ارزش‌های 50 و 100 هزار تومان)

برای شرکت در جشنواره پیش‌بینی مسابقات جام جهانی دیجی کالا بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

http://bit.ly/2JW4Dqz

 

مسابقه گل ناب اسنپ فود

این بازی در 3 مرحله کاملا جداگانه برگزار می‌شود، مرحله اول : بازی‌های گروهی، مرحله دوم: مرحله 1/8 نهایی، مرحله سوم: 1/4 نهایی تا فینال

جایزه هر مرحله شامل نفر اول: 2 سکه طلا نفر دوم: 1 سکه طلا نفر سوم: نیم سکه طلا

برای هر بازی تعدادی سوال بله-خیر در نظر گرفته شده‌است.

با پاسخ درست امتیاز مثبت و با پاسخ غلط امتیاز منفی سوال را دریافت می کنید.

در پایان هر مرحله رتبه‌بندی بر اساس امتیازات انجام می شود و جوایز تقدیم برندگان می‌شود.

شما می توانید در هر مرحله با سفارش غذا از اسنپ فود امتیاز اضافه دریافت کنید و شانس خود را برای بردن جوایز بزرگ مسابقه بیشتر کنید.

برای شرکت در مسابقه گل ناب اسنپ فود بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

http://bit.ly/2t93ANz

 

جشنواره پیش‌بینی مسابقات جام جهانی ریحون

در طول برگزاری مسابقات جام جهانی، با پیش‌بینی درست نتیجه هر بازی، شانس برنده شدن جایزه‌هایی مثل اعتبارهای صددویست هزارتومنی ریحون و پلی‌استیشن 4 را دارید. همچنین با ثبت هر سفارش از سایت 10 و از اپلیکیشن ریحون 20 امتیاز می‌گیرید و شانس برنده شدن پلی‌استیشن 4 به همراه بازی FIFA و جایزه بزرگ ریحون یعنی یک دستگاه خودرو 206 را خواهید داشت.در کنار این برنامه، ریحون یک صفحه ویژه دیگری برای پیش‌بینی قهرمان جام جهانی دارد، که می‌توانید تا پایان بازی‌های مقدماتی، قهرمان جام جهانی رو پیش‌بینی کنید و اگر درست پیش بینی کنید، شانس برنده شدن بلیط سفر با یک همراه به کشور قهرمان جام را خواهید داشت.

برای هر بازی تنها یک بار می توانید نتیجه را پیش‌بینی کنید، همچنین تا پایان بازی‌های مقدماتی فرصت دارید تا قهرمان جام جهانی را پیش بینی کنید.

جایزه بزرگ ریحون بعد از پایان جام جهانی و انجام قرعه کشی اعلام خواهد شد. جوایز اعتباری ریحون و پلی‎استیشن 4 به صورت هفتگی قرعه کشی خواهند شد.

برای شرکت در جشنواره پیش‌بینی مسابقات جام جهانی ریحون بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

http://bit.ly/2ljS4uo

 

چیلی کاپ چیلیوری و نت برگ

با شرکت در چیلی کاپ چیلیوری و نت برگ در 25 روز جام جهانی 25 اپل واچ سری 3 به شرکت کنندگان به قید قرعه تعلق می‌گیرد، همچنین تمام شرکت کنندگان می‌توانند با چرخاندن گردونه شانس، کدهای تخفیف متنوعی دریافت نمایند. کدهای تخفیف گردونه شانس شامل 5 هزار تومان تخفیف تیکت، 10 هزار تومان تخفیف سفرمی، %30 تخفیف فیدیبو، 35 هزار تومان تخفیف بیمه بازار، 7 روز اشتراک رایگان آیو، 1ماه اشتراک رایگان نواک، %20 تخفیف هایپراستار و %25 تخفیف پلاک می‌شوند. کد و شرایط استفاده از کدهای تخفیف بعد از گردوندن گردونه برایتان نمایش داده و پیامک می‌شود. برای شرکت در قرعه کشی هر روز، برنده بازی‌های فعال شده مخصوص همان روز را در بخش پیش‌بینی انتخاب کنید. همچنین می‌توانید با سفارش از نت برگ و چیلیوری شانس خود را در قرعه کشی افزایش دهید.

برای شرکت در چیلی کاپ نت برگ و چیلیوری بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

http://bit.ly/2t5TL2S

 

جشنواره پیش‌بینی کن، جایزه بگیر دینگ

با پیش‌بینی صحیح بازی‌های جام جهانی تا قبل از شروع بازی، 2000 تومان به حساب کاربری دینگ شما اضافه می‌شود.

برای شرکت در جشنواره پیش‌بینی کن، جایزه بگیر دینگ بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

http://bit.ly/2I1dC8c

 

مسابقه چن چن؟ بیار

با پیش‌بینی صحیح هر بازی در جام جهانی 10 امتیاز خواهید گرفت، همچنین با پیش بینی صحیح تیم قهرمان جام جهانی 40 امتیاز خواهید گرفت.

جوایز مسابقه بر اساس مجموع امتیاز شامل نفر اول: Sony Playstation 4 Slim Region 2 CUH-2116A 500GB Game Console، نفر دوم: EKEN H7s Action Camera و نفر سوم: EKEN H7s  Action Camera می‌باشد.

برای شرکت در مسابقه چن چن؟ بیار بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

http://bit.ly/2yoRxRj

 

مسابقه جام جهانی 2018 سیب اپ

برای شرکت در این مسابقه، کافیست در سیب اپ ثبت نام کنید، هر روز رقابت‌های پیش‌رو را پیشبینی کنید و امتیاز دریافت کنید.

جوایز مسابقه جام جهانی سیب‌ اپ بر اساس مجموع امتیاز شامل نفر اول: آیفون X، نفردوم و سوم: ایکس باکس و نفر چهارم و پنجم: اپل واچ

برای شرکت در مسابقه جام جهانی 2018 سیب اپ بر روی لیتک زیر کلیک نمایید:

http://bit.ly/2lhGNeg

 

مسابقه پیش‌بینی جام جهانی طرفداری

طی 21 روز مسابقات جام جهانی، به قید قرعه بین افرادی که در وبسایت طرفداری ثبت نام کرند و نتایج مسابقات جام جهانی را پیش بینی کردند، 21 بسته که شامل پاوربانک، هدفون و اسپیکر بلوتوثی می‌باشد، اهدا می‌شود. همچنین به تمام شرکت کنندگان کد تخفیف دیجی کالا و نت برگ داده می‌شود.

برای شرکت در مسایقه پیش بینی جام جهانی طرفداری یر روی لینک زیر کلیک نمایید:

http://bit.ly/2yxzNUf

 

مسابقه بخون و قهرمان شو، قهرمان شو

در این مسابقه که با محوریت جام جهانی می‌باشد، با خواندن کتاب جام‌جهانی در جوادیه و پاسخ صحیح دادن به سوالات امتیاز دریافت خواهید کرد. و در نهایت از 500 جایزه ویژه این مسابقه که شامل 25 دوربین عکاسی، 25 دوچرخه، 25 پیراهن تیم‌ملی فوتبال با امضای یکی از ملی‌پوشان، 90 بن خرید کتاب، 250 شارژ 100 هزارتومانی، 100 بسته اینترنت یکساله همراه اول و البته 5 جایزۀ 10 میلیون تومانی یا پنج سفر به لبنان (جوایز پایانی و به انتخاب برندگان) بهرمند شوید.

برای شرکت در مسابقه بخون و قهرمان شو، قهرمان شو بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

http://bit.ly/2lgFVq6

 

مسابقه پیش‌بینی نتایج جام جهانی جی اس ام و گو اسپرت

گو اسپرت با همراهی وب سایت جی‌اس‌ام مسابقه پیش‌بینی رقابت های جام جهانی را فراهم کرده اند، کافیست وارد سایت مسابقه شده و ثبت‌نام خود را انجام دهید؛ بعد از ثبت‌نام وارد سایت مسابقه شده، نتیجه دلخواه خود را برای هر بازی ثبت کنید. جوایز شامل:

نفر اول: تا ۱۰ میلیون تومان می‌توانید هر محصولی که دوست داشتید از فروشگاه گو اسپرت خریداری کنید. نفر دوم: تا سقف ۶.۵ میلیون تومان هر گوشی که دوست داشتید از جی‌اس‌ام جایزه بگیرید.نفر سوم: تا سقف ۲.۵ میلیون تومان هر کنسول بازی که دوست داشتید از جی‌اس‌ام جایزه بگیرید. نفر چهارم تا دهم: به هر نفر یک کارت هدیه 200 هزارتومانی از طرف فروشگاه گو اسپرت اهدا خواهد شد.

قرعه کشی ویژه: در صورت شرکت در این مسابقه، فارغ از اینکه امتیازی کسب کنید یا خیر به قید قرعه به یک شرکت کننده یک عدد کارت هدیه 1 میلیون تومانی از طرف فروشگاه گو اسپرت اهدا خواهد شد.

برای شرکت در مسابقه پیش بینی نتایج جام جهانی جی اس ام و گو اسپرت بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

http://bit.ly/2I33dJ1

 

کمپین هیجان جام جهانی با مدیران خودرو

با پیش بینی نتیجه سه بازی ایران در مرحله گروهی مرحله نهایی جام جهانی ۲۰۱۸ در کمپین هیجان جام جهانی با مدیران خودرو شرکت کنید و از شانس بردن جوایز بهره مند شوید. از میان کسانی که پیش بینی هر بازی را به درستی انجام دهند ۵ نفر به قید قرعه، برنده مچ بند هوشمند شیائومی و توپ فوتبال خواهند شد.

برای شرکت در کمپین هیجان جام جهانی با مدیران خودرو بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

http://bit.ly/2t7zZEb

 

مسابقه هتریک کوییز آف کینگز

برای هر بازی، 3 سوال دوگزینه‌ای پرسیده می‌شود، سوالات بازیهای هر روز، از ابتدای روز بر روی سایت قرار می‌گیرند و تا ۱۵ دقیقه قبل از شروع هر بازی، فرصت پاسخگویی به سوالات وجود خواهد داشت.  بعد از بازی پاسخ‌های درست مشخص شده و به ازای هر جواب درست، ۱۰ امتیاز دریافت خواهید کرد. در پایان مرحله گروهی، بر اساس امتیازات گرفته‌شده، نفرات برتر مشخص شده و جوایز ایشان اهدا خواهد شد. جوایز شامل نفر اول: یک کنسول PS4، نفر دوم: لباس اصل تیم محبوب، 300 هزار تومان اعتبار خرید لباس از مدیسه و 100 هزار تومان اعتبار سفارش غذا از ریحون، نفر سوم: 200 هزار تومان اعتبار خرید لباس از مدیسه، 250 هزار تومان اعتبار سفارش غذا از ریحون و اعتبار 6 ماهه فیلیمو نفرات چهارم تا دهم: 100 هزار تومان اعتبار خرید لباس از مدیسه، 30 هزار تومان اعتبار سفارش غذا از ریحون و اعتبار 3 ماهه فیلیمو می‌باشند.

برای ورود به مسابقه هتریک کوییزآف کینگز بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

http://bit.ly/2tkoHvD

 

 

مسابقه پیش بینی جام جهانی فوتبال زون

با پیش بینی صحیح نتایج جام جهانی فوتبال زون امتیاز دریافت خواهید کرد و بر اساس امتیازات جایزه دریافت خواهید کرد.

جوایز شامل نفر اول: یک کنسول PS4، نفر دوم و سوم: پیراهن تیم ملی منتخب می‌باشد.

برای شرکت در مسابقه پیش بینی جام جهانی فوتبال زون بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

http://bit.ly/2JSpD5T

 

پیش بینی مسابقات جام جهانی ویگوبازار

هر پیش بینی صحیح 100 امتیاز دارد. شرکت در پیش بینی حتی اگر پیش بینی غلط باشد 20 امتیاز دارد. در صورت عدم پیش بینی کاربر هیچ امتیازی کسب نمی کند.

جوایز مسابقه شامل نفر اول: کارت تخفیف 500 هزار تومانی خرید از ویگوبازار، نفر دوم: کارت تخفیف 400 هزار تومانی، نفر سوم: کارت تخفیف 300 هزار تومانی و نفرات چهارم تا دهم: کارت تخفیف 50 هزار تومانی.

برای شرکت در مسابقه جام جهانی ویگوبازار بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

http://bit.ly/2tbEtK4

 

جام جهانی دلینو

تا پایان جام جهانی از دلینو با کد WORLDCUP غذا سفارش بدید و در قرعه کشی یک دستگاه تلویزیون 55 اینچ سامسونگ شرکت کنید. همچنین با هر سفارش شانس بیشتری در قرعه کشی خواهید داشت.

برای ورود به سایت دلینو بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

http://bit.ly/2lkJFao

 

کمپین جام جهانی چنگال

در بازی چنگال جام، 7 سوال مربوط به کشورهای حاضر در جام جهانی وجود دارد که با پاسخ دادن به آنها یکی از کدهای تخفیف چنگال، واش ماش، آچاره، ماکسیم، سیب اپ، خانومی، اُکالا، سینمامارکت، دینگ و بیمیتو را دریافت خواهید کرد. لازم به ذکر است درصورت پاسخ صحیح ندادن به سوالات هم کد تخفیف را دریافت خواهید کرد. همچنین هر کاربر تنها یک‌بار در روز می‌تواند در بازی شرکت کند و کد تخفیف دریافت نماید.

برای شرکت در کمپین جام جهانی چنگال بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

http://bit.ly/2th9600

 

جشنواره تب جام جهانی 2018 شیکسون

با پیش‌بینی صحیح نتیجه بازی ایران-اسپانیا تا یکساعت مانده به شروع بازی، در قرعه کشی سه کد تخفیف 100 هزار تومانی شرکت داده می‌شوید.

برای ورود به جشنواره تب جام جهانی 2018 شیکسون بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

http://bit.ly/2K6ft0w

 

مسابقه پیش‌بینی جام جهانی 724

برای شرکت در مسابقه پیش‌بینی جام جهانی 724 بایستی وارد اپلیکیشن 724 شوید و تا قبل از شروع مسابقه نتایج را پیش‌بینی کنید و امتیاز دریافت کنید. پیش‌بینی صحیح 10 امتیاز و شرکت در پیش‌بینی 5 امتیاز دارد.در نهایت بر اساس امتیازها سه قرعه کشی انجام می‌شود:1- فردی که امتیازش بین 200 تا 500 باشد و در قرعه کشی انتخاب شود 2 میلیون تومان جایزه 2- فردی که امتیازش بین 500 تا 700 باشد و در قرعه کشی انتخاب شود 5 میلیون تومان جایزه 3-فردی که امتیازش بالای 700 باشد و در قرعه کشی انتخاب شود 10 میلیون تومان جایزه برنده می‌شود.

برای نصب اپلیکیشن و شرکت در مسابقه پیش‌بینی جام جهانی 724 بر روی لینک زیر کلیک کنید:

http://bit.ly/2tcarWR

 

مسابقه کاپارات آپارات

در مسابقه کاپارات وبسایت آپارات که همزمان با جام جهانی شروع شده است، 4 مرحله وجود دارد که در هر مرحله 16 سوال پرسیده می‌شود، شرط رفتن به مراحل بعد این است که در هر مرحله حداقل به 11 سوال پاسخ دهید. با کسب حداقل 11 امتیاز در مرحله اول، در قرعه‌کشی 5 پیراهن تیم ملی با نام و شماره دلخواه شرکت داده می‌شوید. ضمنا فیلیمو هر روز به ۵ نفر به قید قرعه اشتراک یک ماهه نیز هدیه می‌دهد. با کسب حداقل 11 امتیاز در مرحله دوم، در قرعه‌کشی 5 نیم سکه بهار آزادی شرکت داده خواهید شد. جایزه مرحله سوم قرعه‌کشی 5 سکه بهار آزادی می‌باشد. جایزه مرحله چهارم قرعه‌کشی 5 دستگاه پلی استیشن 4 همراه با باندل فیفا خواهد بود.

برای شرکت در مسابقه کاپارات آپارات بر روی لینک زیر کلیک کنید:

http://bit.ly/2tunnar

 

کمپین جام جهانی بیمیلاین

در کمپین جام جهانی بیمیلاین بعد از وارد کردن شماره تلفن خود یک سوال از شما پرسیده می‌شود. در نهایت بعد از پایان جام جهانی بین افرادی که درست پاسخ دادند قرعه کشی می‌شود و به قید قرعه به فرد برنده یک دستگاه PS4 اهدا می‌شود.

برای شرکت در کمپین جام جهانی بیمیلاین بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

http://bit.ly/2KQ6yRb

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *