عطر افشان فروشگاه اینترنتی عطر و ادکلن و همچنین لوازم جانبی مربوط به عطر است. اگر بارها برایتان پیش‌آمده که به دنبال عطری باشید اما آن را در فروشگاه‌ها پیدا نکرده‌اید، حتماً به وبسایت عطر افشان نیز مراجعه کنید. در عطر افشان برندهای متنوع عطر از تولیدکننده‌های مشهور جهانی را می‌توانید سفارش داده و درب منزل تحویل بگیرید. همچنین برای خریدی ارزان‌تر و لذت‌بخش از عطر افشان، کدهای تخفیف زیادی در سایت موپن گردآوری‌شده که با مطالعه‌ی این پست می‌توانید با نحوه استفاده از این کدهای تخفیف کاملاً آشنا شوید.

راهنمای استفاده از کد تخفیف عطر افشان

برای آشنایی با نحوه استفاده از کد تخفیف عطر افشان، ابتدا وارد صفحه کدهای تخفیف عطر افشان در موپن می‌شویم و بر روی یکی از کدهای تخفیف عطر افشان کلیک می‌کنیم.

پس از مشاهده تیتر و توضیحات کد تخفیف عطر افشان، بر روی “کپی” کلیک می‌کنیم تا کوپن عطر افشان به‌صورت خودکار کپی شود.

سپس بر روی “خرید کنید” کلیک می‌کنیم تا وارد سایت عطر افشان شویم.

پس از ورود به سایت عطر افشان، بر روی “ورود / ثبت‌نام” کلیک می‌کنیم.

با ثبت شماره موبایل یا ایمیل، وارد حساب کاربری خود در عطر افشان می‌شویم.

سپس به دو روش استفاده از دسته‌بندی‌ها و یا استفاده از کادر جستجوی بالای سایت می‌توانیم محصول موردنظر خود را پیدا می‌کنیم.

در این مرحله محصول موردنظر خود را انتخاب می‌کنیم.

پس از مشاهده جزئیات محصول بر روی “اضافه به سبد خرید” کلیک می‌کنیم.

در کادر مشخص‌شده، کدی که در سایت موپن قرار داشت را وارد کرده و سپس بر روی “اعمال” کلیک می‌کنیم.

در بخش “خلاصه سفارش” مشاهده می‌فرمایید که مقدار تخفیف از مبلغ کل کسر شده است. با کلیک بر روی “ادامه ثبت سفارش” می‌توانید خرید خود را نیز نهایی کنیم.

با اعمال کد تخفیف می‌توانید خریدی ارزان‌تر و لذت‌بخش‌ را از عطر افشان تجربه کنید.

امیدواریم با مطالعه‌ی این پست کاملاً با نحوه استفاده از کد تخفیف عطر افشان آشنا شده باشید. همچنین در صورت بروز مشکل و یا پرسشی می‌توانید با تیم پشتیبانی موپن تماس بگیرید.

برای مشاهده نحوه خرید و استفاده از کد تخفیف فروشگاه‌های اینترنتی دیگر وبلاگ موپن را دنبال کنید.

ما در سایت موپن بسته به میزان خرید شما، تخفیف‌های مختلفی از عطر افشان برای شما در نظر گرفتیم. برای مشاهده جدیدترین و بهترین کدهای تخفیف عطر افشان کافیست وارد لینک زیر شوید:

کد تخفیف عطر افشان