0

نحوه استفاده از کد تخفیف ایران تیک | irantic

نحوه استفاده از کد تخفیف ایران تیک

ایران تیک یک سامانه فروش بلیط سینما، تئاتر، کنسرت و سرگرمی است. با استفاده از ایران تیک برای تماشای فیلم و تئاتر، حضور در کنسرت خواننده مورد علاقه خود و حتی تفریح در مکان‌هایی مثل اتاق فرار، پینت‌بال و… دغدغه اتلاف وقت در صف‌های خرید حضوری و بدون بلیط ماندن را نخواهید داشت. با استفاده از کدهای موجود در موپُن می‌توانید از ایران تیک ارزان‌تر خرید کنید. جهت آشنایی با نحوه استفاده از کد تخفیف ایران تیک و خرید در این وبسایت تا پایان این مقاله با موپُن همراه باشید.

راهنمای استفاده از کد تخفیف ایران تیک

برای آشنایی با نحوه استفاده از کد تخفیف ایران تیک، ابتدا وارد صفحه کدهای تخفیف ایران تیک در موپُن می‌شویم و بر روی یکی از کدها کلیک می‌نماییم.

پس از مشاهده تیتر و توضیحات کد تخفیف ایران تیک، بر روی “کپی کنید” کلیک می‌کنیم تا کوپن ایران تیک به‌صورت خودکار کپی شود.

سپس روی “خرید کنید” کلیک می‌کنیم تا وارد سایت ایران تیک شویم.

پس از ورود به ایران تیک، روی “ورود به سامانه” کلیک می‌کنیم.

جهت ورود به وبسایت ایران تیک شماره تلفن همراه خود را وارد می‌کنید.

با ثبت شماره تلفن همراه و تایید آن، کد یکبارمصرف پیامک شده را در بخش مربوطه وارد کرده و مجدد بر روی تایید کلیک می‌کنیم.

در صفحه اصلی وبسایت ایران تیک، می‌توانیم دسته‌بندی مدنظر خود را از بین گزینه‌های سینما، تئاتر، کنسرت و سرگرمی انتخاب کنیم.

با کلیک بر روی “خرید بلیت” یکی از گزینه‌های مد نظر خود را انتخاب می‌کنیم.

با توجه به اینکه قصد رفتن به یک کدام یک از مکان‌های موجود را داریم، بر روی “سانس‌ها” کلیک می‌کنیم.

با کلیک بر روی “انتخاب” از بین سانس‌های موجود زمان مد نظر خود را انتخاب می‌کنیم.

در این مرحله، در صورتی که برای خرید خود احتیاج به انتخاب صندلی داشته باشیم، صفحه‌ مربوط به انتخاب صندلی و همچنین قوانین و مقررات پیش روی ما قرار می‌گیرد. پس از انتخاب صندلی بر روی “مشاهده بلیت” کلیک می‌کنیم.

در کادر مربوط به “کد هدیه یا کد تخفیف” کدی را که از سایت موپُن کپی کرده بودیم را وارد و روی “اعمال کد” کلیک می‌کنیم.

پس از اعمال کد در بخش فاکتور مشاهده می‌فرمایید که مقدار تخفیف از مبلغ کل سفارش کسر شده است. در پایان با کلیک روی “خرید” می‌توانید سفارش خود را نهایی نمایید.

برای مشاهده نحوه خرید و استفاده از کد تخفیف فروشگاه‌های اینترنتی دیگر وبلاگ موپُن را دنبال کنید. ما در سایت موپُن بسته به میزان خرید شما، تخفیف‌های مختلفی از ایران تیک و سایر فروشگاه‌های فرهنگی برای شما در نظر گرفتیم.

جمع‌بندی

با اعمال کد تخفیف می‌توانید ارزان‌تر و لذت‌بخش‌تر از ایران تیک خرید کنید.

امیدواریم در این مقاله به خوبی با نحوه استفاده از کد تخفیف ایران تیک آشنا شده باشید ولی در صورت بروز هر گونه ابهام یا پرسش می‌توانید با تیم پشتیبانی موپُن تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنیم.

 

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خروج از نسخه موبایل